25.06.2010//Procházka

25. června 2010 v 13:22 | Andy™ |  Diary
No tak dnešek, docela mě to bavilo i když...
Rádo se mi nechtělo vstávat, ale musela jsem. Máme totiž pořad školu a začiná mi to lest na nervy. Škola, jo no ještě debilní tři dny a máme pokoj (Pokud nepočítam sobotu a neděli). Už se těším na prázky, prej rodiče se ještě nerozhodli kam pojedem ale já bych chtěla do Egypta =)) Jo pohodička a klid. No i když u mě to není možny xD. No tak se vrátime ke dnešku. Přijela jsem a čekala že tam bude Jiřka. No jako obvykle, ale nebyla tam. Tak v pohodě jdu k jiné zastávce čekát na holky, ale tam taky nebyla. No a pak, vidím jak se tam v pohodě baví s Terezou.. Je to normální? =D Ona ji pořad pomlouvá a uráží a teď se s ní baví. No to snad ne. Jo, i když jsem spokojena že zase nedolejza s těmi jejimy blbymi kecami, ale s Terezou? =D Hééj tak já nemohla ráno.
andys-diary.blog.cz
No pak jsem zkoušela chodit potichu a tvařila sem se normálně, Po té přijela Maruška s Káťou. A prej na mě ''Co ti je?'' A já ''Nic mi není, proč?'', ''Že se tváříš kdyby tě měl někdo zabít a nebo že jsme ti něco udělali?''..No ale nic mi nebylo jen jsem chtěla chodit potichu a pomalým tempem. Nic, víc. A pak když jsme šli do školy a už bylo asi 10 min. po zvonění tak my prej na Jiřinu ''Běž za učitelkou'' A ona ''Mě se nechce, nechte mě'' A nebo ''Je to moc daleko'' No to jsou výmluvy co? =D je služba a děla jen to že maže čistou tabuli =D prostě cvok xD.
andys-diary.blog.cz
Když už přišla učitelka, tak jsme mohli vyrazit. Asi si myslíte kam jsme mohli vyrazit? =D No kouknout se na hasiče.. Všichni jé to je nuda no, Ale pak jak si prej mají vyskoušet nějaký dobrovolníci ten oblek =D héj a Honza že šel, no a pak řekli že musí bejt do 2 min. hotový a on ''No tak to nedám =D'' No a oblíkali ho tam asi 20 min. =D Jááj tak to bylo fakt hustý. No po té jsme šli do Parku prej soutěžit, no máme zbírat papírky(barevný), No a hlavně že nikdo nevěděl ani jak vypadáj. Jako já samozřejmě nic nenajdu =D Ale alespoň něco jsem našla (vajíčko modrý) =D No naše skupina prohrála, mě to nevadilo ale těm klukum jo =D Výherci dostali v cukrárně pohár zdarmá =D No a víte co bylo zajimavé? Já přišla do cukrárny jako první a koupím si zmrzku jako poslední. Tak dlouho sem jí držela že mi roztála tak sem jí dala spátky do ledničky. Vykašlala jsem se na to, ale paní profesorka byla taková hodna vzala jinou =D a šla se mnou (dá se říct) No tak nakonec sem tu zmrzku měla =D a víte jakou? Tuhle ↓ =))
andys-diary.blog.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama